ARAMA MOTORU OPTİMİZASYONU (SEO)

SEO'nun amacı, organik arama sonuçlarında üst sıralarda yer alarak web sitesinin görünürlüğünü arttırmaktır.

 0
ARAMA MOTORU OPTİMİZASYONU (SEO)

Çevrimiçi pazarlama ve internet dünyası bu üç kelimenin birleşiminden oluşan “SEO” kelimesine bağlıdır. Ürün ve hizmetlerini çevrimiçi olarak satan büyük şirketler, yalnızca SEO hizmetlerine yüzbinlerce rupi harcıyor. Eğer tanınmış bir SEO ajansı arıyorsanız o zaman doğru yerdesiniz.

KRAL TASARIM, SEO hizmetleri sunma konusunda en iyi uygulamaları kullanır ve arama motorlarında garantili üst sıralama sonucu verir.

SEO NEDİR?

SEO'nun tam şekli, doğrudan arama motoruyla ilgili olan Arama Motoru Optimizasyonudur. Bir bakıma web sitemizdeki trafiğin artabilmesi için web sitenizi arama motorunda üst sıralara çıkaracak kurallar vardır. Bu kurallara uymanız durumunda web siteniz arama motorunda ilk sayfada görünür.

Herhangi bir şirket veya kişi, hizmetini ve ürününü satmak için web sitesini yapar, ancak insanlar web sitesini ziyaret etmezse ürünlerini nasıl satacaklar. Bu yüzden web sitemizi ilk sayfaya çıkarmak için arama motoru optimizasyonu yapmamız gerekiyor, bu da web sitemizdeki trafiği artırıyor.

SEO HEDEFLERİ

SEO'nun amacı, organik arama sonuçlarında üst sıralarda yer alarak web sitesinin görünürlüğünü arttırmaktır. Web sitesini arama motoru sonuç sayfasında sıralamak için gösterdiğimiz çabalar, web sitesini en üst sonuçta sıralamak için farklı araçlar ve teknikler ve arama motoru yönergeleri kullanmaktır.

Arama Motoru Optimizasyonu, herhangi bir web sitesinde daha fazla etkileşim, tıklama ve gösterim sağlar ve daha fazla dönüşüm elde etme şansını artırır, bu da yüksek yatırım getirisine yol açar. SEO ekibimiz son derece deneyimlidir ve SEO'nun tüm alanlarında çalışır:

ARAMA MOTORU OPTİMİZASYONU (SEO) TÜRLERİ:

Sayfa İçi Optimizasyon: Herhangi bir web sayfasının Sayfa İçi Optimizasyonu üzerinde çalışırken tüm protokolleri ve arama motoru yönergelerini kullanırız. Google, SEO kurallarına uyan web sitelerinin sıralamasına öncelik verir. Bunu başarmak için sürekli olarak aşağıdakileri içeren bir dizi SEO faktörü üzerinde çalışıyoruz:

Web sitesi hızı, Web Sitesi Yapısı, Mobil uyumlu, Duyarlı düzen, Meta Etiketler, Başlık Etiketi, Meta Açıklaması, Anahtar Kelime Yoğunluğu, Anahtar Kelime Yakınlığı, Resim Alt Etiketi, URL Yapısı, Dahili Bağlantılar, Önemli Anahtar Kelimeyi Vurgulayın, Başlık Etiketi, Gönderi Uzunluğu, Google Site Haritası , Kırık Bağlantıları Kontrol Etme, SEO Dostu URL, Google Analytics, Sosyal Medya varlığı, HTML Sayfa Boyutu, Önbellekleme Teknolojileri, Web sitesi güvenliği HTTPS vb.

Sayfa Dışı Optimizasyon: Bu bölümde sosyal medya işaretleme, sosyal medya paylaşımı, backlink kazançları, çevrimiçi itibar yönetimi, geri bağlantı denetimleri, Misafir Gönderimi, Forum Gönderimi, Blog Yorumu, Blog Dizini Gönderimi, Arama Motoru Gönderimi, İlan Gönderim Sitesi, Video Paylaşım sitesi, Fotoğraf Paylaşım sitesi ve en iyi sonuçları veren diğer önemli faktörler.

Teknik SEO: Bu bölümde hız optimizasyonu, Google Temel Web Verileri yönergelerini takip etme, kod optimizasyonu ve teknik SEO'nun diğer önemli faktörleri gibi teknik alanlarda web sitesi optimizasyonunu inceliyoruz.

KRAL TASARIM'DA SEO HİZMETLERİ

Dijital ortamda çalışan herhangi bir işletme için SEO, başarılı sıralamanın temelidir. Herhangi bir web sitesinin SEO'sunu sıfırdan yapıyoruz ve arama motoru sonuç sayfasının ilk sayfasında yer alması için olumlu sonuç veriyoruz. Son 10 yıldır SEO konusunda oldukça deneyimli ve başarılı bir şekilde çalışan özel ekibimizle en iyi SEO ajansları arasındayız.

Google SEO Danışmanlık Hizmeti

Tepkiniz Nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow